Budujesz dom w okolicach Warszawy? Kup dużą skrzynkę na listy.

Nie od dziś wiadomo, że Warszawa i jej okolice to strefa, w której wiele się dzieje. Bezrobocie praktycznie nie istnieje, a średnia zarobków jest znacznie wyższa niż np. na Podlasiu czy gdzieś w okolicy Rzeszowa. W okolicach Warszawy domy rosną jak grzyby pod deszczu – jeżeli masz plan rozpocząć budowę to warto pomyśleć od razu o ogrodzeniu i dużej skrzynce na listy.

Skąd taki pomysł z tą skrzynką na listy? Otóż w rozmowie ze znajomym wyszło na jaw, że na jego budowie, chociaż jest zlokalizowana dość daleko od samej Warszawy, ulotki reklamowe można zbierać łopatą – takiego określenia użył. Czy takie ulotki działają? Postaramy się nad tym trochę zastanowić.

Jeśli nie zainstalujemy skrzynki na listy (czytaj: ulotki) to przedstawiciele będą zaglądać dalej, będą przypinać ulotki do desek, do pustaków – dosłownie wszędzie gdzie się da. Skrzynka na ulotki trochę tą sprawę uporządkuje i możemy mieć nadzieje, że przedstawiciel firmy z niej skorzysta, gdy będzie chciał poinformować nas o swoim produkcie czy usłudze. Jednak czy produkowanie takiej ilości ulotek ma jeszcze sens, czy nie jest tak, że wyrzucamy takie ulotki bez zastanowienia?

Trzeba chyba powiedzieć jasno, że gdyby ulotki nie działały to nikt by ich nie stosował. Skoro stosują to znaczy, że cały czas działa. Kiedy więc warto zastosować taką formę reklamy? Wydaje się, że ludzie są tak zabiegani, że dobrze im dostarczyć informacje o firmie pod drzwi. O ile np. firma wykonująca tynki czy posadzki może postawić na prosty przekaz informacji to jednak w innych branżach taka ulotka może być materiałem edukacyjnym.

Pod lupę weźmy więc branżę izolacji natryskowych, która w ostatnich latach stała się coraz bardziej popularna. Tutaj ulotka powinna pełnić funkcję edukacyjną, powinna wyjaśnić na czym polega ta technologia ocieplania budynków, jakie korzyści przyniesie domownikom w niedługim czasie. W ulotce trzeba wspomnieć o braku pylenia, o tym, że pianka nie pyli, czy też o tym, że pianka szczelnie wypełnia każdą przestrzeń.

Jak już wspomnieliśmy wcześniej: Warszawa to ogromny rynek, który przyciąga różnych wykonawców z okolicznych powiatów. Jeśli chodzi o ocieplanie poddaszy pianką w Warszawie to możemy się nastawić, że znajdziemy tu firmy z całego woj. mazowieckiego. Warto wybrać dobrze takiego wykonawcę, a poznać go możemy choćby po tym, jakie informacje nam przekazuje, czy dobrze zna się na wykonywaniu izolacji natryskowych, czy umie nam przekazać te informacje w prosty, przystępny sposób.

Na tym przykładzie widać, że warto zainwestować w dobrą ulotkę, w której oprócz numeru telefonu znajdzie się również wartościowa treść. Takie informacje, szczególnie jeśli dotyczą nowych technologii, z pewnością przydadzą się podczas budowy domu.